Novinky ve FUJIFILMu

7.9.2017 od AFOP

Novinky ve FUJIFILMu
Společnost FUJIFILM včera představila několik novinek:

– nejnovější model řady X – FUJIFILM X-E3
– nový objektiv řady X – FUJINON XF80mmF2.8 R LM OIS WR Macro
– nový objektiv pro fotoaparát FUJIFILM GFX 50S – FUJINON GF45mmF2.8 R WR
– nový firmware pro fotoaparáty FUJIFILM GFX 50S, FUJIFILM X-Pro2, FUJIFILM X-T2, FUJIFILM X100F A FUJIFILM X-T20
– nový systém pro převodformátu RAW s názvem FUJIFILM X RAW STUDIO.
FUJIFILM X-E3
X-E3 je vybaven snímačem APS-C 24,3 MP X-Trans CMOS III a vysokorychlostním obrazovým procesorem X-Processor Pro. X-E3 je prvním modelem v řadě X, který nabízí možnosti bezdrátové komunikace s technologií Bluetooth® s nízkou spotřebou energie. LCD displej na zadní straně fotoaparátu má statický dotykový panel, který podporuje funkce dotykového fotografování, dotykového AF a volbu oblasti zaostření. X-E3 dále nabídne zbrusu novou „dotykovou funkci, která umožňuje ovládání gesty (např. zoom dvěma prsty) a usnadňuje tak dotykové ovládání přístroje. Algoritmus automatického ostření byl upraven, aby mohl fotoaparát přesněji ostřit při sledování pohyblivého objektu.
FUJINON XF80mmF2.8 R LM OIS WR Macro
Objektiv nabízí ohniskovou vzdálenost ekvivalentní 122 mm (při 35mm formátu), minimální clonu F2,8 a poměr zvětšení 1,0x – jde tedy o první objektiv svého druhu v této řadě. Díky vysokému rozlišení v bodě zaostření a krásnému efektu bokeh je tento objektiv optimální pro fotografování květin a snímků z přírody.
FUJINON GF45mmF2.8 R WR
Objektiv FUJINON GF45mmF2.8 R WR je vysoce univerzální širokoúhlý objektiv s ohniskovou vzdáleností ekvivalentní 36 mm (s 35mm formátem) a maximální clonou F2,8. Díky kompaktnímu a lehkému provedení (s hmotností pouze 490 g) je tento objektiv ideální pro dokumentární fotografování.

Přidat reakci