V naší rubrice Fresh Photo jsme nyní vyzpovídaly Anife Ismet Hassan Vyskočil. Proč zrovna Anife? Nejen proto, že má bohaté zkušenosti s fotografií a fotografováním ale také proto, že některá z našich budoucích Insta Photo Breakfast se budou konat právě v podniku, který Anife říká paní a to v AniCafe.

Anife Ismet Hassan Vyskočil.. Víc energie, smíchu, lásky, vášně, emocí a upřímnosti snad v jednom jediném člověku ani nejde najít! U Anife najdete vše zmiňované a mnohem víc. Její nezkrotný temperament, který vkládá do všeho, co dělá vás dostane ať chcete, či ne.

S Anife jsem se setkala na snídani v jejím podniku AniCafe. AniCafe je kouzelné místo v centru Prahy, kde dostanete perfektní snídani a od samého začátku máte pocit, že právě sem chodíte už léta. Anife mě přivítala jako vždy s úsměvem a skvělou náladou, připravila kávu a začaly jsme si povídat o fotografiích, sociálních sítích a to bychom nebyly my, kdybychom to naše povídání neokořenily nějakým tím drbem 🙂

Na sociálních sítích není Anife žádným nováčkem. Na Facebooku má dva profily. Jeden čistě soukromý, kde má pouze svou rodinu a nejbližší přátelé. Druhý profil je veřejný a zaručuji vám, že se při jeho “sjíždění” budete víc než královsky bavit! Anife se o něj stará sama, aby měla jistotu, že vše bude autentické a přesně podle jejích představ. Je absolutně proti “kupování si lidí”, ať už jde o Facebook nebo o Instagram. S lidmi chce opravdu komunikovat a lidé si její upřímnost a přímočarost zamilovali! K sociálním sítím nepřistupuje jako k prostředku pro zviditelnění se – naopak. Její profil slouží k pobavení, je to místo, kde můžete diskutovat, smát se, najít novou inspiraci ať už se týká vaření, kosmetických rad či čehokoliv kolem domácnosti. Z negativních komentářů si nic nedělá, naopak je vtipně komentuje a baví se jimi!

Její profil na Facebooku můžu vřele doporučit! Pokud totiž chcete v dnešní uspěchané době vypnout a zrelaxovat, existuje v online prostoru místo, kde to opravdu jde – je to profil Anife Ismet Hassan Vyskočil!

Anife má také bohaté zkušenosti s fotografií jako takovou. Má za sebou řadu profesionálních focení a proto je před fotoaparátem jako doma. Jedno z jejích nejoblíbenější focení bylo v produkci Jana Berghauera a odehrávalo se pod vodou! Jelikož je vášnivou potapěčkou a svět pod vodou miluje, věděla přesně, co jí pod vodou čeká. Snad i proto vznikly báječné a dechberoucí fotografie, kterým dominuje dokonalá Anife.

Jak už jsem psala, Anife miluje přirozenost a autentičnost. Proto i na fotografiích, které pořizuje, nepoužívá žádné filtry či photoshopy. Musím říct, že ona je vážně nepotřebuje. Jestli je někdo absolutně 100% fotogenický, je to právě ona!

Děkuji za báječné dopoledne, které jsem mohla strávit v AniCafe a těším se na další!