Kde jinde trávit soboty než na našich kurzech? I v únoru jsme totiž víkend co víkedn byli s vámi. Na pořadu byly nejen staré známé kurzy, ale došlo i na novinky. 

Dynamický lifestyle portrét je už takovým naším inventářem. Nicméně jste na nich měli možnost potkat nové tváře modelek a zároveń se podívat do prostorů Bibloo Cafe, do kterých jsme se po delší pauze vrátili. Petr Klempa opět předvedl, že přirozený portrét je jeho dominantou. V současné chvíli pracujeme na tom, aby další termíny již byly v nových prostorách. A že budou moc krásný!

Autor: Petr Klempa Modelka: Tereza Hudáková

Svou premiéru lektora si u nás odbyl Kuba Fišer. O jeho kurzech Instagramu a úpravách v Lightroomu jsme již psali zde. Nicméně se ukázalo, že je ještě spousta lidí, kteří s Instagramem mají velmi malé zkušenosti, ale zároveň si uvědomují váhu jeho vlivu. Pokud i vy máte chuť se svými soukromým nebo pracovním instagramem něco udělat, přihlaste se na březnové termíny. Moc míst už na nich není.

A aby se všechno netočilo jen kolem kurzů pro pokročilé, v sobotu 3.února jsme přivítali doslova pár začátečníků. Informací bylo opravdu hodně, a tak jsme se po skončení s lektorem Michalem Prouzou domluvili, že od příště celý workshop rozdělíme na dvě odpoledne. To první bude více teoretické. Ukážeme vám, co všechno váš fotoaparát umí a na co všechno si dát pozor. Ale z vlastní zkušenosti víme, že to, co se zdá pod vedením lektora jasné, může být později v klidu domova těžko zvládnutelné. Proto dostanete do dalšího setkání domácí úkol, který prověří vaše znalosti, případně jasně ukáže, co vám nejde a vy tak budete mít možnost se na vše zeptat a prakticky si ukázat.

Foto: Michal Prouza

Závěrem bychom tedy chtěli poděkovat všem účastníkům za přízeň a těm, kteří se do kurzů nestihli přihlásit a třeba se na nějaký kurz chystají, bychom doporučili to udělat co nejdřív.

TIPY NA DALŠÍ KURZY

Foto: Veronika Marx Kurz: Burlesque & Pin Up Photography