Pojďte si s námi zasoutěžit a získat jedno ze tří fotografických pláten s vlastní fotografií od společnosti PictoArt.

Podmínky soutěže jsou opět jednoduché: 

  • Staňte se fb fanouškem naší stránky a zároveň našeho IG účtu,
  • Sdílejte v průběhu měsíce listopadu 2016 max. 3 fotografie na svých IG účtech. Svou soutěžní fotografii označte hashtegem #afopIG a zároveň označte náš IG profil @afop_cz
  • Téma: díky tomu, že instagram každý používáme k jinému účelu a nechceme vám kazit vaše feedy, necháme téma tentokrát libovolné. Je jedno, jestli to bude portrét vaší babičky, nasdílíte fotografii architektury nebo to bude těžká life stylovka. Důležitý je váš nápad.
  • Každý soutěžící může označit pouze 3 fotografie. V případě, že  označíte fotografií víc, budou do soutěže přijaty pouze první tři fotografie dle data sdílení.
  • UPOZORNĚNÍ: Veškeré označené fotografie bereme jako soutěžní a budou zveřejněny na našem fb účtu s vaším IG jménem, případně mohou být sdílené na našem IG účtu.
  • Soutěž probíhá od 1.11.2016 až do 30.11.2016 včetně.
  • První týden v prosinci vybere porota stávající se z lektorů AFOPu 3 nejlepší fotografie fotografie (hodnotíme kreativitu a samotné provedení), které odměníme.

A o co tedy vlastně hrajeme? 

Hrajeme o 3  MiniArt Canvas miniaturní obrazy vytištěné na plátně o velikosti 16×16 cm. Plátno je napnuté na dřevě s kováním na zadní straně. Součástí je dárková krabička s průhledem.

Přejeme všem hodně štěstí a samozřejmě dobré světlo!


Pozn.: Upozorňujeme účastníky soutěže, že soutěžní fotografie budou být vystaveny spolu se jmény autorů, jak na fb stránkách AFOPu, tak na internetových stránkách stejné společnosti v rámci propagace a vyhodnocení soutěže. Účastník tedy zasláním fotografií dává souhlas s jejich zveřejněním.

Účastí v soutěži a zasláním svých odpovědí  dává účastník soutěže pořadateli v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, souhlas se zpracováním a užitím všech jím poskytnutých údajů, zejména pak jména, příjmení, obchodní firmy, adresy, telefonních čísel, emailu pro obchodní a marketingové účely a nabízení zboží či služeb, zejména formou obchodního sdělení ve smyslu §7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.