Vážení příznivci Ateliéru fotografické praxe,

Pozor, soutěž! Ve spolupráci se společnostmi ZEISS a EIZO můžete získat zdarma exkluzivní workshop. V centru Liberce a jeho okolí za doprovodu lektorů AFOP, ambassadorů společnosti ZEISS a s velkým množstvím špičkových objektivů na vyzkoušení.

Tři výherci získají kurz i s ubytováním zcela zdarma a ostatní pak za speciální fanouškovskou cenu. Vzhledem k omezenému počtu míst protentokrát upřednostníme účastníky soutěže, což je o další důvod navíc, proč byste nám měli zaslat vaši nejlepší krajinářskou fotografii a získat tak skvělou šanci! Věřte, že se můžete těšit i na jedno velmi příjemné překvapení.

Březnovou novinkou v naší pestrobarevné nabídce kurzů jsou Hrátky s časosběrem. Netradiční kurz pro pokročilé fotografy, na kterém víc než o zmrazení času půjde o jeho kompresi. Díky tomu získáte možnost pozorovat jevy, které našemu oku běžně zůstávají skryty.

Od února se také můžete setkávat s Ondřejem Neffem prostřednicvtím YouTubového kanálu. Ten je skvělým doplňkem k jeho nedávno vydané knize Digitální fotografie Polopatě. Najdete zde informace nejen o tom, jak dobře fotografovat, ale samozřejmostí jsou i recenze a novinky z fotografické branže.

Sledujte také pravidelné rozhovory na našem blogu. Za měsíc únor byl prozatím nejúspěšnějším rozhovor s nejmladším z představených instagramistů Jiřím Královcem.

Za tým AFOPu,
Veronika Šimáčková