Vážení přátelé Ateliéru fotografické praxe,

Přípomínáme vám, že stále máte možnost vyhrát v soutěži Za architekturou s AFOPem fotografický kurz v hodnotě téměř 12 tisíc Kč! Ještě necelý týden můžete zasílat své fotografie na e-mail info@afop.cz a vydat se společně s lektorem Pavlem Kozdasem do nedalekých Drážďan, kde absolvujete kurz Jiná perspektiva s Carl Zeiss. Kromě neopakovatelných zážitků si odvezete vynikající záběry architektury pořízené skrz objektivy Carl Zeiss.

Všem z vás, kteří nás navštívili v Českém Krumlově na Open-air FOTO festivalu z celého srdce děkujeme za skvělou atmosféru, kterou jste na našich workshopech vytvářeli. Doufáme, že se nám podařilo předat vám co nejvíce fotografického know-how a snad jsme vás tím motivovali k návštěvě některého z našich fotografických kurzů.

Pokud jste stále nenalezli vhodnou inspiraci na prázdniny, můžeme vám doporučit některou z letních fotografických škol, ať už v Praze či Brně. Než se z prázdnin stihnete vrátit, bude pro vás připravena naprosto čerstvá nabídka fotografických kurzů. Další novinkou je příprava profesních kvalifikačních kurzů, které už brzy oznámíme.

Sledujte naši aktuální nabídku kurzů, blog plný fotografických informací nebo náš facebookový profil. Ani v létě nepouštějte fotoaparát z ruky!

Za tým Ateliéru fotografické praxe
Veronika Šimáčková