Vážení příznivci Ateliéru fotografické praxe,

Poslední dubnový víkend jsme strávili v Liberci, kde jsme si spolu s některými z vás užívali na ZEISS Fans workshop. Pokud byste chtěli zjistit, jak moc se tato akce povedla, můžete se o ní dočíst v krátkém reportu.Co příští víkend?
Nemáte ještě plány na příští víkend? Doražte na workshop do Drážďan. Bude to další vyjímečná příležitost, u které si budete moci vyzkoušet špičkové objektivy ZEISS. Přídejte se a zažijte velmi nevšední pojetí architektury pod vedením ambasadora značky ZEISS, lektora Pavla Kozdase.

Co pro vás chystáme nového?
V nejbližších týdnech na našem webu spustíme novou tématickou fotogalerii, kam budete moci vystavovat svoje vlastní fotky. Také vyhlásíme nový víkendový módní workshop v okolí South Hamptonu s Honzou Pavelkou. Honza, stejně jako Veronika Kotková, si své jméno spíš buduje v zahraničí, ale má velmi dobře našlápnuto i u nás. V neposlední řadě se můžete těšit i na nový seriál o fotografickém tisku, který připravujeme společně se společností Foto Riegl.

Co vás nejvíc zajímá?
Rozhovory Romany Marie Jokelové jsou známou a oblíbenou součástí našeho blogu. Za poslední dobu se stal nejčtenějším rozhovor s Filipem Singerem, držitelem 13 cen Czech Press Photo. Pokud vám náhodou uniklo, můžeme jen vřele doporučit.

Máte ve svém okolí anglicky hovořící?
Pokud ano, pak pro vás máme další skvělou zprávu. Začali jsme nabízet fotografické kurzy i v angličtině. Basics of Photography, Fundamentals of Composition a Streetphoto jsou první, které mohou navštívit i vaši blízcí, kteří zrovna úplně nevládnou českým jazykem. Pokud někoho takového znáte, doporučte nás, rádi se vám odměníme. Případně spojte příjemné s užitečným – jazyková lekce a fotografování zároveň – i to je přece velmi zajímavá kombinace.

Nechte se i v měsíci červnu inspirovat nabídkou našich fotografických kurzů a přihlaste se na některý z nich. A pokud byste si přece jen žádný nevybrali, rádi pro vás přesně na míru individuální kurz zorganizujeme. Případně pokud vám v naší nabídce fotografických kurzů přece jen něco velmi chybí, dejte nám vědět třeba na Facebook. Za dobrý nápad vás rádi odměníme!

Za celý tým AFOPu,
Veronika Šimáčková