Vážení příznivci Ateliéru fotografické praxe,

Prázdniny právě odstartovaly a společně s nimi i vaše dovolené. Pro ty z vás, kteří se je chystají strávit v místních luzích a hájích, jsme připravili skvělý fotografický program. Léto s AFOPem je série prázdninových workshopů, které vám zkrátí a hlavně zpříjemní dlouhé chvíle v prázdné metropoli. Naučíme vás fotit od základů, nebo třeba provedeme místy, která by pro vás jinak nebyla dostupná. Více informací o prázdninových workshopech se dozvíte na našich stránkách.

A pokud si přes léto chcete oddychnout i od fotografování, můžete si rovnou naplánovat fotografické aktivity na září. Nejprve vás s lektorem Honzou Pavelkou vyvezeme do jižní Anglie na workshop fashion fotografie a portrétu. Jen tak mimochodem, Honza je velmi úspěšný fotograf, který se i přes svůj velmi nízký věk může pochlubit naprosto skvělými projekty.

Také vás zveme na velmi oblíbené workshopy Instagramu. Ať už jste fotograf, který se chystá prosadit, nebo někdo, kdo chce přes instagram primárně nabízet své produkty, kurzy Jak být úspěšný na Instagramu a Instagram jako business platforma. jsou vždy velmi rychle naplněné. S rezervací tedy neváhejte a registrujte se nejlépe právě teď.

Ať už prázdniny prožijete jakkoli, přejeme vám dlouhé léto a během něj i spoustu krásných fotografií!

Za celý tým AFOPu,
Veronika Šimáčková