Vážení příznivci Ateliéru fotografické praxe,

Vznikl další jedinečný kurz, kterým je Pin Up Photography workshop. Povede ho lektorka Veronika Kotková, která má za sebou již několik mezinárodních úspěchů, včetně např. spolupráce s britským Vogue.

Worskhop bude unikátní tím, že bude úplně první na území České republiky. Naprosto nefalšovaná éra 30. let a nádherných pin up girls na vás dýchne z každé jednotlivé fotografie. Nenechte si tento výjimečný workshop ujít.

A během čekání na první možný termín konání kurzu si zatím můžete přečíst, co na Veroniku vyzpovídal šéfredaktor časopisu Foto Video Rudolf Stáhlich.

Pozor, zbývají ještě 2 dny! Na poslední chvíli, ale stále ještě do konce března je možné zasílat své krajinkářské fotografie do soutěže o dvoudenní ZEISS Fans workshop. Jedinečný workshop, kde si i vy budete moci vyzkoušet ty nejpreciznější objektivy značky ZEISS.

A kdybyste to nakonec už nestihli nebo nedejbože nevyhráli, pojeďte s námi za symbolickou částku 500 korun, za kterou si nevídaně užijete. Celodenní glamour focení, architektura, krajinka nebo street města Liberce. V doprovodu profesionálů spojených se značkou ZEISS, vaší fotografické fantazii nebude stát vůbec nic v cestě.

Také se v průběhu celodenního workshopu budete moci seznámit s technikou Sony a připraveno pro vás bude i malé postprodukční studio s monitory EIZO. Prostě to nejlepší nádobíčko pro fotografky i fotografy na celý den k vyzkoušení až do úplného vytestování. Tak neváhejte a pojeďte do Liberce!

Nechte se i v měsíci dubnu inspirovat nabídkou našich fotografických kurzů a přihlašte se na některý z nich. A pokud byste si přece jen žádný nevybrali, rádi pro vás přesně na míru zorganizujeme individuální kurz. Nebo nám dejte vědět třeba na Facebook a my vás rádi odměníme.

Za tým AFOPu,
Veronika Šimáčková