Vážení příznivci digitální fotografie,

Dovolte abychom vás informovali o aktuálních novinkách Ateliéru fotografické praxe.

Pokud vám unikla soutěž vyhlášená na našem webu, zbystřete nyní vaše smysly! Ještě necelý týden máte možnost vyhrát účast na exkluzivním workshopu Jiná perspektiva s Carl Zeiss, při kterém vyrazíte s lektorem Pavlem Kozdasem na objevný výlet do Drážďan. V partnerství se společností Carl Zeiss ČR vám jako jediní nabídneme možnost otestovat ty nejvhodnější objektivy pro fotografii architektury. Do 10.6.2015 nám můžete zasílat své fotografie a stát se tak jedním ze šťastlivců, kterým tento jedinečný kurz věnujeme.

Nemáte-li vhodný program na víkend, navštivte nás v Českém Krumlově na Open-air FOTO festivalu. Budeme zde pro vás v rámci programu v budově SUPŠ sv. Anežky rozdávat fotografické know-how zcela zdarma. Kromě toho zde objevíte mnoho skutečných příležitostí k fotografování, a to nejen v historickém centru tohoto inspirujícího města pod ochranou UNESCO. Můžeme vás ujistit, že za celý víkend nepustíte fotoaparát ze svých rukou. Open-air FOTO festival je dokonalý svátek fotografie a všeho kolem ní.

Čistě pro případ, že jste ještě nenalezli vhodnou inspiraci na letní prázdninové dobrodružství, vám můžeme doporučit některou z letních fotografických škol. Intenzívní 4denní fotografický program složený z lekcí v ateliéru i exteriéru, na kterých vás čeká kreativita, nápaditost a spousta nevšedních zážitků. Nebo se nechte inspirovat aktuální nabídkou našich kurzů.

Za tým Ateliéru fotografické praxe
Veronika Šimáčková