Vážení příznivci Ateliéru fotografické praxe,

Toto je last call na exkluzivní workshop pro fanoušky značky ZEISS. Již o nadcházející sobotě a neděli (30.-1.5.2016) v Liberci na vás bude připraven program plný nevšedních fotografických zážitků. Už teď se na vás těší krásná modelka Lucie. Také pro vás máme připravenu naprosto horkou novinku – právě představené objektivy Batis. Vyzkoušejte si tyto kousky mezi prvními. Na workshopu zbývají poslední 2 volná místa, takže teď už neváhejte!

Po několika měsících vám na vaše četná přání vracíme svatební workshop Petra Pěluchy. Velmi intenzivní dvoudenní seminář plný toho nejlepšího fotografického know-how, který Vám otevře oči a možná i dveře do světa profesionálních svatebních fotografů.

Žádné začátky nejsou jednoduché, a to i pokud se bavíme o focení. Lze číst knihy, sledovat videa, ale osobní přístup a praktická ukázka je k nezaplacení. Proto se i letos na podzim otevře fotografická dílna Ondřeje Neffa pro úplné začátečníky. Velmi populární formát zahrnuje několik víkendových setkání od září až do konce roku. A tentokrát se na něj můžete přihlásit právě prostřednictvím stránek Ateliéru fotografické praxe.

Nechte se i v měsíci květnu inspirovat nabídkou našich fotografických kurzů a přihlašte se na některý z nich. A pokud byste si přece jen žádný nevybrali, rádi pro vás přesně na míru zorganizujeme individuální kurz. Nebo nám dejte vědět třeba na Facebook a my vás rádi odměníme.

Za tým AFOPu,
Veronika Šimáčková