Vážení příznivci Ateliéru fotografické praxe,

Vánoce jsou za dveřmi a my pro vás máme několik brzkých vánočních dárků. Hned ten první jistě potěší každého fotografa. K vybraným kurzům, objednaným do 24.12.2016, od nás dostanete slušivé fotografické triko dle vašeho výběru.

Další dárek přihodíme hned po novém roce. Je jím zbrusu nový formát workshopu Insta Photo Breakfast. Ten se bude líbit všem, kteří se zamilovali do Instagramu a chtěli by mít skvělé fotografie nejen k rozvoji svého podnikání, ale i k osobnímu potěšení. 

Zatím nerozbaleným dárkem je ryze praktický workshop fotografického make-upu. Make-up artist Ariana Bernard vás naučí, jak si jako fotograf vystačit s minimem líčidel. Společně s ní pro vás připravujeme i pokročilý kurz. Veškeré podrobnosti přineseme během následujících dnů.

A pokud si chcete užít vánoční atmosféru s fotoaparátem v ruce, ještě v prosinci se můžete s naším lektorem Kamilem Rodingerem vydat za tajemstvím Streetphoto.

Děkujeme vám, že nám zůstáváte věrní. I v dalším roce budeme pracovat na stále lepší a kvalitnější nabídce kurzů. Máte i tak pocit, že vám u nás něco chybí? Dejte nám vědět třeba na Facebook a my vás rádi odměníme. Případně pro vás přesně na míru zorganizujeme individuální kurz.

Za tým AFOPu,
Veronika Šimáčková