Vážení příznivci Ateliéru fotografické praxe,

Pevně věříme, že vaše léto je plné zážitků, nejen těch fotografických. Pro případ, že by jich nebylo úplně dostatek, pro vás máme nejčerstvější novinky z nabídky fotografických kurzů.

Na začátek září je připraven výjimečný workshop glamour fotografie a aktu na Jadranském pobřeží. Jde o fotograficky naprosto exkluzívní záležitost. Týdenní pobyt s plnou péčí dvou lektorů, modelkou a nabitým fotografickým programem.

Pokud se zrovna nechystáte opustit metropoli, připravili jsme pro vás interaktivní workshop pro začátečníky, který povede sympatická a zkušená lektorka a fotografka Markéta Listíková. Pokud se chcete naučit fotografovat od základů, určitě vám doporučujeme tento kurz nepromeškat. Slibujeme, že to nebude klasická “nalejvárna” pojmů, ale vše si krok po kroku vyzkoušíte.

I o prázdninách pro vás každou středu ve spolupráci s Romanou Marií Jokelovou připravujeme rozhovory s osobnostmi české fotografické scény. Tento měsíc jste měli zatím možnost kouknout pod ruku Tomki Němcovi nebo Matúši Zajacovi. Další zvučná jména na vás čekají na stránkách blogu osobností.

Máte pocit, že vám u nás něco chybí? Dejte nám vědět třeba na Facebook a my vás rádi odměníme. Případně pro vás přesně na míru zorganizujeme individuální kurz.

Za tým AFOPu,
Veronika Šimáčková