Vážení příznivci Ateliéru fotografické praxe,

Představujeme vám nejčerstvější novinky v nabídce fotografických kurzů. Tou úplně nejnovější z nich je Foto make-up pro fotografy. První šestice účastníků si tímto kurzem již prošla a nutno říci, že se jim to velmi povedlo. S jedním z účastníků chystáme malý rozhovor, který dokáže, že ani v pokročilém věku není nutné se bát nových věcí. 

Další novinkou je Insta Photo Breakfast, kde jde hlavně o práci s přirozených světlem. Lektorka Evey Taylor na něm ukazuje, že pracovat s fotkou se dá za jakýchkoliv podmínek a nemusíte k tomu vlastnit ani drahé vybavení. Stačí najít to správné světlo!

V průběhu následujících dnů vám také představíme několik nových mladých a velmi kreativních lektorů v novém kurzovém formátu photo walk a workshopů pro studenty. Jedná se o další čerstvou dávku informací a zdroj neopakovatelné a opravdové inspirace. Sledujte termíny naších kurzů – již brzy se dozvíte více!

A teď k únorovým aktualitám na našem blogu. Tento týden jsme článkem o zábleskových světlech lektora Kamila Rodingera zahájili zbrusu nový seriál fotografické praxe. Seriál si klade za cíl pomoci vám k lepším fotografiím a zároveň představit naše lektory nejen jako fotografické autority, ale také jako zdroje cenných a praktických informací. 

V průběhu letošního roku se postupně dozvíte mnoho důležitých technických i obchodních rad ověřených dlouhou praxí těch, kteří si zkušenosti poctivě nabyli a nyní se o ně s vámi zdarma podělí. Sledujte pravidelně rubriku praxe fotografa.

Další únorovou novinkou je zbrusu nová rubrika Fresh Photo, kde vám budeme servírovat fotografie mladých umělců, Instagramových nadšenců a dalších fotografických bláznů z pohledu těch, kteří fotografii milují, ale sami s ní nejsou profesionálně spjatí. Věříme, že tímto tématem zaujmeme více nadšených amatérů a otevřeme jim další cestu k fotografii.

Toto a ještě mnoho dalšího vás čeká v naší nabídce. I tento měsíc vám přejeme mnoho inspirace a hlavně kvalitní světlo!

Za tým AFOPu,
Veronika Šimáčková