Uběhlo jen několik týdnů, co jsem vám představil luxusní barevné edice proslulého a oceněními ověnčeného fotoaparátu Olympus OM-D E-M10. Protože nejen OM-D řada si zaslouží exklusivní balení a výjimečné kity, představuji vám dnes dvě speciální sady fotoaparátů Olympus PEN.

Jedná se o Luxury Kit PEN E-P5 a především Expression Kit PEN E-PL6. Jeden jak druhý budou zabaleny v designovém a vysoce elegantním dárkovém balení, poprvé použitém na fotoaparátech PEN. Kromě toho budou obsahovat nejnovější základní objektiv M.ZUIKO DIGITAL 14-42mm EZ, se kterým jsou fotoaparáty PEN neuvěřitelně štíhlé.

Jako bonus bude pak přibalen elegantní kožený řemínek nebo WiFi paměťová karta. Na trh se tak dostávají dlouho očekávané verze PENů s ultra štíhlým základním objektivem.

Limitovaná edice E-P5 spojuje odkaz ikonického PEN-F s ultra štíhlým zoomovým objektivem a nádhernými koženými doplňky.

PEN E-P5 není pro stydlivky. Díky unikátnímu vzhledu a individuálnímu stylu se tento oceněními ověnčený fotoaparát stane mimořádně přitažlivým módním doplňkem. Kromě koženého řemínku dodávaného v této nové saděsi můžete svůj PEN přizpůsobit řadou vysoce kvalitního příslušenství v dokonale sladěném designu -například gripem z pravého dřeva ve třech různých povrchových úpravách.

Luxusní sada PEN E-P5 bude k dispozici od poloviny srpna ve třech barevných kombinacích: černé tělo, objektiv a řemínek; bílé tělo, stříbrný objektiv a řemínek; nebo stříbrné tělo s černým objektivem a řemínkem.

Mimořádně tenký zoomový objektiv a karta FlashAir* dávají PEN E-PL6 nový rozměr kreativity.

Fotoaparáty s výměnnými objektivy už nemohou být tenčí nebo senzačnější než nový PEN E-PL6. A ani lépe vybavené ke sdílení vynikajících záběrů na internetu. Nejnovější PEN přichází s FlashAir SD kartou s funkcí WiFi a ultratenkým výměnným elektronickým zoomovým objektivem typu pancake, nejlepším ve své třídě. To jsou dva z důvodů, proč dal Olympus této sadě název „Expression Kit“. E-PL6 je nabitý technologiemi převzatými z vlajkových lodí Olympusu, fotoaparátů řady OM-D. Má tedy vše, co potřebujete k pořízení vynikajících a stylových snímků – kdykoli, kdekoli a za pochodu.

PEN E-PL6 přichází v černé nebo bílé barvě a je kompatibilní s širokou škálou doplňků umožňujících individuální přizpůsobení. Příkladem může být dokonale sladěný grip. Spolu s FlashAir kartou a pancake objektivem bude k dispozici v nádherně navrženém balení od poloviny července 2014.

Více informací o těchto fotoaparátech naleznete na internetových stránkách společnosti Olympus.