Neumíme si představit lepší zahájení letošní roku než tak, jak se nám to podařilo letos v lednu. Byla to jedna velká jízda a my nestačili tisknout certifikáty a mnozí z nás nestíhali dobíjet baterky do fotoaparátů. Nebyl týden, abychom se s vámi někde nepotkali.

Tuhle lednovou smršť jsme zahájili kurzem Petra KlempyDynamického lifestylového portrétu“. Tento kurz láká čím dál tím víc lidí a to, jak v Praze, tak i v Brně. Petr sice možná zprvu působí velmi nenápadně, ale ve chvíli, kdy vezme fotoaparát do ruky, srší energií a touhou rozdávat své vize.

Autorka: Ivana Šnaidaufová, účastnice workshopu v Praze Modelka: Elizabeth Janků

 

Autorka: Alena Chmelová, účastnice kurzu v Praze Modelka: Michala Rusaňuková

 

Autorka: Lucia Bihuncova; účastnice workshopu v Brně Modelka: Elizabeth Janků

 

Autor: Libor Pereles; účastník workshopu v Brně Modelka: Elizabeth Janků

Podle reakcí účastníků byly velmi zajímavé i kurzy Romany Marie JokelovéMarketing nejen pro fotografy” a “Sociální sítě pro fotografy“. Romana naprosto bez studu předává svým posluchačům veškeré své know how, které za poslední roky nabrala jako zaměstnanec nadnárodní společnosti a později právě jako člověk na volné noze. Teď nám ale odjíždí na dva měsíce do Asie a vy si na další workshopy, které se ale docela rychle plní, musíte počkat až do dubna.

Autor videa: Petr Klempa

A aby toho nebylo málo, již po druhé jsme uspořádali speciální workshop pro žáky střední školy z Hradce Králové studující obor Fotograf a tímto stvrdili naší spolupráci na letošní rok. Rozhodli jsme se těmto studentům, kteří se ve svém volném čase snaží dovzdělávat ve věcech, které jim jejich škola již nemůže předat, pomoci se zajištěním workshopů přímo jim na míru. Je pro nás až neuvěřitelné, že tolik mladých dělá pro své vzdělání víc než jen to, že si doma z povinnosti splní domácí úkol.

Autor: Petr Klempa; lektor workshopu Modelka: Karolína Mlejnková

Jestli tedy chcete s námi zažít něco podobného, koukněte na termíny dalších kurzů. I v únoru se totiž máte na co těšit. Námatkou jen zmíníme první kurzy Kubajsze “Instagram – jak na něj“, dětskou fotografii procvičíte s Alicí Hrubou anebo se můžete přidat k Evey na její “Lifystelovou produktovou fotku“.

Těšíme se na vás.