Burlesque & Pin Up Photography Workshop

Zarezervujte si svůj termín:

V tuto chvíli nemáme vyhlášený žádný aktuální termín, v případě zájmu o tento kurz nás kontaktujte.

Cena: 3990,- Kč

Lektor kurzu: Veronika Verve Kotková

Krásná, svůdná a usměvavá – typická pin up girl. A stejně tak sexy bude i tento workshop, ve kterém se vrátíme do éry 30. let, kdy tyto dívky uprostřed magazínů těšily mnohá pánská oka. Workshop, kde nebude nouze o svůdné pohledy, rudé rtíky a nádherné stylové fotografie.

Na workshopu se mimo jiné dozvíte, že začátky Veroniky Kotkové nebyly vůbec jednoduché. Nejen, že se Veronika zprvu potýkala s jazykovou bariérou, ale zároveň i s bariérou technickou. Toho Vás právě na workshopu ušetří a rovnou Vás seznámí s tím, jak taková Pin Up girl vzniká. Předá Vám veškeré své zkušenosti a prakticky ukáže samotný pin up hairstyling, make-up a samozřejmě podstatná část workshopu bude věnovaná fotografování. Jako bonus si krátce představíme i její postprodukční kouzla.

Všem nadšencům a příznivcům retro fotografie, kteří se chtějí buď zdokonalit a rozšířit si své vědomosti a zkušenosti, či využít profesionální produkce, stylingu, vizáže a zkušených modelek k pořízení špičkových fotografií. Svou úrovní je určen od zapálených amatérů, kteří umí ovládat svůj fotoaparát a znají základní fotografické pojmy (čas, clona, ISO, hloubka ostrosti, expoziční režimy apd.) až po pokročilé fotografy.

POZNÁMKA: Termín kurzu je v tuto chvíli orientační a je možné, že se o pár dní přesune. Všechny přihlášené budeme ale dostatečně dlouho dopředu informovat.

 

 

Vlastní fotoaparát.