Instagram – jak na něj

Zarezervujte si svůj termín:

V tuto chvíli nemáme vyhlášený žádný aktuální termín, v případě zájmu o tento kurz nás kontaktujte.

 

Cena: 1590,- Kč

Lektor kurzu: Jakub Fišer

 

Instagram je v dnešní době stále oblíbenější sociální síť, ze které se mimojiné stává také velmi důležitý marketingový nástroj. V tomto kurzu se dozvíte spoustu užitečných rad ověřených praxí lektora, který denně Instagram používá a reaguje tak na jeho novinky.

Cílem tohoto workshopu je vysvětlení základních pojmů, názorné ukázky a tipy na vytváření zajímavého obsahu. Rady ohledně aktivního zapojení Vašich followers, vysvětlíme si co k čemu slouží, jak fungují jednotlivé nástroje. Probereme plánování a také si popovídáme o tom, co to vlastně znamená pojem Influencer.

Tento workshop je vhodný jak pro začínající umělce (fotografy, videokameramany, malíře nebo bloger(k)y, tak pro zástupce značek, které chtějí lépe pochopit práci na instagramu a jeho možnosti. Workshop bude z velké části postaven na diskuzi a vašich dotazech, které se lektor pokusí zodpovědět.

 

Mobilní telefon a kreativní nálada. Silné kafe výhodou 🙂

 

Tentokrát se sejdeme v krásném prostředí společnosti Home Kitchen na adrese Kozí 916/5, Praha 5. Na baru zmiňte, že jdete na kurz do Domečku.

Fotogalerie kurzu