Jak fotografovat děti

Zarezervujte si svůj termín:

V tuto chvíli nemáme vyhlášený žádný aktuální termín, v případě zájmu o tento kurz nás kontaktujte.

Cena: 1490,- Kč

Lektor kurzu: Alice Hrubá

 

 

Kurz je interaktivní návod jak jednoduše, vtipně a s radostí zaznamenávat prchavé okamžiky dětského světa a to kdykoliv a kdekoliv. Posluchači si efektivně vyzkouší základní techniky fotografování dětí a seznámí se s úskalími a benefity tohoto žánru, doplněnými řadou profesionálních rad a tipů.

Cílem kurzu je seznámení se s praxí fotografování dětí. Zprvu probereme ovládání fotoaparátu a zásady úspěšné kompozice a expozice. Seznámíme se také s veledůležitou součástí focení a sice, jak komunikovat s malým modelem a jeho rodinou a naučíme se mít v hlavě plán focení. Poté se podíváme, přímo v praxi během focení, na témata jako je lokace, pózování, světlo a jeho odrážení, použitelná ohniska a techniky vyjádření.

Kurz je určen každému, kdo má touhu naučit se fotografovat okamžiky ze života (nejen) svých dětí. Tomu, kdo se chce naučit pracovat s obyčejnými situacemi života a proměnit je v nezapomenutelné vzpomínky. Tomu, kdo si přeje, aby obrazy dětí neomrzely a dělaly radost dlouhá léta.

Pokud jde o výbavu, předpokládá se přístroj pokročilejší práce, tedy zrcadlovka nebo slušnější kompakt s výměnnou optikou. Externí blesk je výhodou, nikoliv nutností.

Přesné místo konání bude upřesněno v organizačních informacích, které budou zaslány cca 3 dny předem.

Reference

Profesionalita, sdílnost, přívětivost k lidem, příjemně ženský přístup k věci, trpělivost a pochopitelně ochota doopravdy něco naučit.

Ivana Mošnová

účastnice kurzu

Fotogalerie kurzu