Lightroom pro začátečníky

Zarezervujte si svůj termín:

Ligthroom pro začátečníky
13.03.2019, 17:00 - 20:00, Praha 8

Cena: 1590,- Kč

Lektor kurzu: Jakub Fišer

 

Naučte se ovládat Adobe Lightroom snadno a rychle. Tento workshop je zaměřený především na praktické znalosti a ovládání tohoto skvělého programu. Způsob přednášky je zaměřen především na lidské vysvětlení namísto odborné terminologie, které je špatně rozumět.

Cílem tohoto workshopu je kompletní seznámení s Adobe Lightroom Classic CC a s jeho funkcemi tak, abyste po workshopu byli schopni s ním pracovat naplno. Hlavním tématem bude import, práce s knihovnou, základy modulu Develop a také export. Vše podáno tak, aby tématu rozuměl i naprostý laik.

Tento workshop je ideální pro začínající fotografy, kteří hledají ten správný program pro úpravu fotografií a chtějí se dozvědět, o čem že ten Lightroom vlastně je. Workshop je vhodný také pro uživatele, kteří s Lightroomem již zkušenosti mají a chtějí se jen naučit nové věci.

Vlastní počítač se síťovým adaptérem (nabíječkou), nainstalovaný Adobe Lightroom, ideálně ve verzi 6 či Classic CC (lze stáhnout 30ti denní demoverzi na stránkách adobe.com) a vlastní fotografie, na kterých si vyzkoušíte práci s Lightroomem. Ideálně ve formátu RAW.