Marketing nejen pro fotografy 2019

Zarezervujte si svůj termín:

V tuto chvíli nemáme vyhlášený žádný aktuální termín, v případě zájmu o tento kurz nás kontaktujte.

 

Cena: 2490,- Kč

Lektor kurzu: Romana Marie Jokelová

 

Tento kurz nemá klasickou podobu. Je postaven spíše na dialogu a praxi u dobré kávy. Romana vám bude povídat o tom, co všechno se ukrývá pod pojmem marketing, a co všechno znamená dělat si kvalitní sebepropagaci. A co si budeme povídat, bez toho se dnes neobejde žádný kreativec.

Ukáže vám příklady lidí, kterým to funguje a vysvětlí vám, proč tomu tak je. Také se podívá na vaše weby a jiné kanály, abyste si společně řekli, co na nich je a není OK, proč to není OK a jak by se s tím dalo pohnout.

Určitě se zaměříte na trendy, Instagram, You Tube, Facebook, naťuknete reklamy, newslettery, blogy, vlogy, podcasty aj. Budete si povídat o time managementu a celkově o work-flow, protože bez funkčních návyků je dosahování cílů mnohem náročnější. Poví vám i něco o psychologické stránce úspěchu, a nakonec vám do krve vlije tu správnou motivaci, abyste z kurzu odcházeli s hlavou plnou myšlenek a chutí něco změnit!

 

 

 

 

 

 

Celý kurz má úplně jiné grády, když se účastníci nebojí dát do placu své sociální sítě a weby, tak nám je před kurzem pošlete do e-mailu, ať víme, na co se připravit.

 

 

Kurz bude otevřen pouze v případě min. počtu účastníku 5.

 

Reference

Kurz s Romčou byl super! Mám ráda, když lektor dokáže spontánně reagovat. Vzhledem k tomu, že byl celý kurz improvizovaný, protože se Romča rozhodla to vzít volněji a nejet podle prezentace, tak to bylo parádní! Na vše, co jsem potřebovala vědět a nebála se zeptat, mám odpověď. Romča je navíc velmi přátelská osoba, která dokáže pomoci i mimo kurz. A to je u lidí vzácnost. Rozhodně bych na její kurz šla znovu, protože vím, že si odnesu spoustu nových informací v zábavné formě.

Nikola Horáková

účastnice kurzu

Kurz “Marketing nejen pro fotografy” pro mě byl přínosný a zajímavý. Romana jej dokázala pojmout na velmi profesionální úrovni a zároveň zábavně. Kurz nebyl nudný, ani ospalý, naopak byl velmi energický, vtipný a objektivní. Nakopl mě. Díky kurzu vím, že nemusím do marketingu investovat nesmyslné částky peněz, abych byl vidět. Teď už vím, že to jde dělat i jinak. Stačí, aby měl člověk vizi, znal trendy, více na sobě makal a nečekal na to, že mu úspěch spadne do klína sám od sebe.

 

Honza Fučík

účastník kurzu

Přátelské, věcné. Tak, jak to má být! S kurzem jsem maximálně spokojený. Romana nenudila, vtáhla nás do diskuze. Jediná výtka je, že to bylo moc krátké! Na takovém posezení by se dalo strávit celý den 🙂

Petr Kotrlík

účastník kurzu

Videopozvánka