Marketing nejen pro fotografy

Zarezervujte si svůj termín:

Marketing nejen pro fotografy
18.04.2019, 16:00 - 20:00, Praha

 

Cena: 2490,- Kč

Lektor kurzu: Romana Marie Jokelová

ROZŠÍŘENÁ VERZE KURZU

Jak to udělat, aby byla teorie dynamická? Pojďme se bavit! Není totiž nic příjemnějšího než se potkat u snídaně, či večeře a probrat tam všechno, co se ukrývá pod pojmem „marketing“, jaké jsou současné trendy v sebeprezentaci, jak se budují trendy brandy, jak se prezentovat na sociálních sítích, jak na dobrý web, či jak psát super blogy.

Všechny tyhle věci se zdají docela „easy“, ale sledovat nejnovější trendy a vědět, jak je uvést do praxe už tak jednoduché není. Facebook a Instagram se mění každý den, stejně jako principy moderní komunikace.

Přijďte proto na kurz, který vám vysvětlí, proč je tak důležité vyprávět příběhy, budovat si vlastní komunitu a především pak, jak dělat marketing intuitivně i technicky správně.

Kurz je vedený formou dialogu a veškerá teorie je podpořena praktickými ukázkami v podobě případových studií a jejich skupinovým rozborem, což znamená, že se na kurzu nikdo nenudí.

 

 

 

 

 

Celý kurz má úplně jiné grády, když se účastníci nebojí dát do placu své sociální sítě a weby, tak nám je před kurzem pošlete do e-mailu, ať víme, na co se připravit.

 

Kurz bude otevřen pouze v případě min. počtu účastníku 5.

Reference

Kurz s Romčou byl super! Mám ráda, když lektor dokáže spontánně reagovat. Vzhledem k tomu, že byl celý kurz improvizovaný, protože se Romča rozhodla to vzít volněji a nejet podle prezentace, tak to bylo parádní! Na vše, co jsem potřebovala vědět a nebála se zeptat, mám odpověď. Romča je navíc velmi přátelská osoba, která dokáže pomoci i mimo kurz. A to je u lidí vzácnost. Rozhodně bych na její kurz šla znovu, protože vím, že si odnesu spoustu nových informací v zábavné formě.

Nikola Horáková

účastnice kurzu

Kurz “Marketing nejen pro fotografy” pro mě byl přínosný a zajímavý. Romana jej dokázala pojmout na velmi profesionální úrovni a zároveň zábavně. Kurz nebyl nudný, ani ospalý, naopak byl velmi energický, vtipný a objektivní. Nakopl mě. Díky kurzu vím, že nemusím do marketingu investovat nesmyslné částky peněz, abych byl vidět. Teď už vím, že to jde dělat i jinak. Stačí, aby měl člověk vizi, znal trendy, více na sobě makal a nečekal na to, že mu úspěch spadne do klína sám od sebe.

 

Honza Fučík

účastník kurzu

Přátelské, věcné. Tak, jak to má být! S kurzem jsem maximálně spokojený. Romana nenudila, vtáhla nás do diskuze. Jediná výtka je, že to bylo moc krátké! Na takovém posezení by se dalo strávit celý den 🙂

Petr Kotrlík

účastník kurzu

Video z kurzu

Fotogalerie kurzu