Ovládání fotoaparátu pro začátečníky

Zarezervujte si svůj termín:

V tuto chvíli nemáme vyhlášený žádný aktuální termín, v případě zájmu o tento kurz nás kontaktujte.

Cena: 2290,- Kč

Lektor kurzu: Michael Prouza

 

Baví vás fotografie ale výstupy z telefon vám už nestačí? Máte nový fotoaparát a chcete ho využívat i více než jen na automat? Právě pro Vás je tento kurz kde se dozvíte o základních mechanismech fotografie, různých nastaveních a hlavně to, jak to vše využít k Vašemu prospěchu.

Cílem je, aby jste si osvojili základní techniky a mohli se tak soustředit již jen na kompozici a obsah fotografie a samotné nastavení fotoaparátu už nebude překážkou v žádné situaci. Díky tomu dokážete přenést své nápady do fotografie přesně tak, jak budete chtít.

Na kurzu rádi přivítame všechny, kteří se již nechtějí za všech okolností spoléhat na automat, ať už jste šťastným majitelem nového kompaktu nebo profi stroje. Podívame se i na různé kategorie fotoaparátů a probereme jejich přednosti a limity. To vám může pomoci i třeba při výběru příštího fotoaparátu.

POZOR! Kurz je rozdělen do dvou půldenních workshopů. V první části se seznámíte s funkcemi fotoaparátu a tím, jak jej ovládat. Souvislosti času, clony a ISO a dalšími důležitými informacemi ke kultivované fotografii. Na základě získaných informací dostanete zadání domacího úkolu, které prověří vaše vědomosti. Ve druhé části, která bude probíhat po cca 2-3 týdnech, se zaměříme na praktické dovednosti. Prohlídneme si vaše fotografie a probereme všechny obtíže či nejasnosti, na které jste při plnění “domácího úkolu” narazili. V oba dny: 28.4. i 26.5. kurzy začínají ve 13. hodin a končí v 17. hodin.

 

 

 

 

 

Vlastní fotoaparát, ideálně s možností manuálního nebo poloautomatického nastavení.

Fotogalerie kurzu