Pokročilé techniky v produktové fotografii

Zarezervujte si svůj termín:

V tuto chvíli nemáme vyhlášený žádný aktuální termín, v případě zájmu o tento kurz nás kontaktujte.

Cena: 2390,- Kč

Lektor kurzu: Vít Mádr

Jedná se o praktický kurz, kde teoretická problematika bude probírána pouze formou odpovědí na dotazy posluchačů. O to více času bude věnováno praktickým ukázkám. V kurzu se postupně seznámíte s různými způsoby fotografování skla a to i uměleckého a prakticky si vyzkoušíte několik variant práce se sklem. Při fotografování porcelánu si osvojíte principy aranžování včetně možnosti práce s různými světelnými efekty. Při fotografování lesklých předmětů se také seznámíte s fotografickým světelným stanem a jeho aplikacemi. Pro komerční fotografy bude jistě přínosem ukázka fotografování láhve s vínem nebo pivem. Krása fotografovaného bude představena při ukázkách základů fotografování jídla. Postupně se v rámci praktických ukázek dostanete k složitějším fotografickým aranžím s různými produkty a také vám bude představena práce s Tilt-Shift objektivy.

Seznámíte se s různými způsoby fotografování skla a to i uměleckého a vyzkoušíte si několik variant. Při fotografování porcelánu si osvojíte principy aranžování a možnosti práce se světelnými efekty. Seznámíte se také s foto stanem a možností jeho náhrady. Ukážeme si základy fotografování jídla. Vyzkoušíme práci s Tilt/Shift objektivy.

Kurz pro velmi pokročilé amatéry a začínající profesionály.

 

 

DSLR fotoaparát, stativ a další nástroje, které budou upřesněny v organizačních informacích, které jsou zasílány cca 3 dny před začátkem kurzu.

Fotogalerie kurzu