2 denní workshop portrétní fotografie a krajiny v Southamptonu

Zarezervujte si svůj termín:

V tuto chvíli nemáme vyhlášený žádný aktuální termín, v případě zájmu o tento kurz nás kontaktujte.

 

Cena: 3990,- Kč

Lektor kurzu: Jan Pavelka

 

 

Příznivé klima, skalnaté pobřeží, písčitá pláž a typická britská architektura doslova vybízí k uspořádání 2 denního fotografického workshopu s takovými fotografickými disciplínami jako je portrét/fashion a krajinářská fotografie.

Kurz jsme rozdělili do dvou dnů. Nedílnou součástí kurzu je i zvládnutí techniky. Proto si ukážete, jak správně určit expozici, jak v praxi funguje expoziční trojúhelník, dálkový blesk nebo třeba odražené světlo. Stejně tak vám vysvětlíme kompoziční pravidla a to jak pro fotografování lidí, tak i krajiny.

Praktická část kurzu se bude odvíjet od tématu dne. První den bude věnován portrétní fotografii a druhý fotografování krajiny a typicky britské architektury, malebných typicky britských cihlových vesniček.

Na kurzu si své místo najdou fotografičtí nadšenci, kteří se chtějí zdokonalit a rozšířit své znalosti v oblasti portrétní a krajinářské fotografie. Úrovní je určen zapáleným amatérům, kteří umí ovládat svůj fotoaparát a znají základní fotografické pojmy (ISO, čas, clona, hloubka ostrosti, expoziční režimy, apod.) až pokročilým fotografům, kteří si chtějí rozšířit své portfólio.

Kurz má kapacitu pouze 4 účastníky.

 

 

 

DSLR fotoaparát, ideální objektiv s delším ohniskem např.70-200mm, 100mm, 85mm na portrétní fotografii a na krajinu by bylo vhodné si s sebou vzít 16-35mm nebo 17-40mm, odrazná deska.

 

Doprava

Dopravu si každý účastník hradí sám. V ceně kurzu není zahrnuta. Nejlépší spoj je v pátek odpoledne letecky do Londýna – Gattwick. Odtud vlakem do South Hamptonu (zastávka South Hampton Central 15 Liber). Cesta trvá cca 1hod. 50 min.

Kurz začíná v sobotu ráno, je tedy vhodné být na místě včas.

Ubytování

Ubytování si každý účastník hradí sám. V ceně kurzu není zahrnuta. Na základě dotazu můžeme doporučit ubytování přímo v místě kurzu od cca 35 Liber za noc se snídaní. Po dohodě můžeme zájemcům vybrané ubytování objednat a zarezervovat.