Sociální sítě pro rodiče s dětmi

Zarezervujte si svůj termín:

V tuto chvíli nemáme vyhlášený žádný aktuální termín, v případě zájmu o tento kurz nás kontaktujte.

 

Cena: 590,- Kč (Uvedená cena je pro jednoho rodiče a jedno dítě – každé další vlastní dítě je zpoplatněno 250,- Kč a je nutné jej uvést do poznámky při registraci.)

Lektor kurzu: Veronika Šimáčková

 

Máte pocit, že se sociální sítě na vaše děti valí ze všech stran a vy nevíte, jestli jim je povolit nebo zakázat?

Workshop sociální sítě pro rodiče, kde vám ukážeme rizika spojená s užíváním sociálních sítí. Zároveň se na něm dozvíte, jak vaše děti mohou své sociální sítě spravovat bezpečně a s vaším dohledem. Vám i vašim dětem představíme reálné příklady toho, jak si dávat pozor, s kým a jak komunikovat, jak rozpoznat falešné profily, jaký obsah je vhodný sdílet a závěrem si i prakticky vyzkoušíme takový vhodný obsah vyfotit. Zároveň se dotkneme i tématu autorského práva tak, aby děti pochopily zásady slušného sdílení fotografií.

Workshop je vhodný pro rodiče s dětmi, kterým není lhostejné, jak se jejich děti budou prezentovat na sociálních sítích a dokážou se postavit k dnešní digitální době čelem. Oficiálně by sociální sítě měly děti spravovat až od 13 let, ale je veřejně známé, že je prakticky používají mnohem dříve. Proto je workshop z preventivního hlediska vhodný již pro děti od 8 let.

Uvedená cena je pro jednoho rodiče a jedno dítě – každé další vlastní dítě je zpoplatněno 250,- Kč a je nutné jej uvést do poznámky.

 

 

 

 

Přesné místo konání bude upřesněno v organizačních informacích, které budou zaslány cca 3 dny předem.