Sociání sítě nejen pro fotografy

Zarezervujte si svůj termín:

V tuto chvíli nemáme vyhlášený žádný aktuální termín, v případě zájmu o tento kurz nás kontaktujte.

 

Cena: 1490,- Kč

Lektor kurzu: Romana Marie Jokelová

Pojďme si pohodově, kreativně a konstruktivně povídat o tom, jak dneska fungují sociální sítě, co je na nich trendy, jak se na nich komunikuje, dělá reklama a vůbec, jestli je možné bez nich v dnešní době přežít.

Instagram a Facebook jsou všeobjímající komunikační kanály, které nám mohou dát ohromnou svobodu, ale i nás spoutat jako bezbrannou laňku. Mají svá komunikační pravidla a systémy, kterým je dobré porozumět, aby se z byznysu stal stálý zdroj příjmu bez nutnosti spoléhat se na doporučení svých klientů.

Přijďte na kurz, který vám ukáže, jak být vtipný a nápaditý, jak si na „socialu“ budovat vlastní komunitu, vyprávět příběhy, jak z nich nebýt ve stresu a jak je ovládnout. Všechno, o čem se budeme bavit okamžitě uvedeme do praxe. Ukážeme si „špatné“ a „dobré“ profily, „špatnou“ a „dobrou“ komunikaci, vzorovou reklamu a výsledky kampaní. Rozebereme i to, jaká čísla jsou relevantní a proč a v čem je důležitý počet followerů a fanoušků. Společně najdeme odpověď na to, jak být „úspěšný“ na sociálních sítích a jak se na ně dívat z pohledu tvůrce obsahu a konzumenta obsahu.

Cyklus je půlroční, navazují na něj volné semináře. Dílnou prošly už tři stovky posluchačů a vznikla komunita, která drží pospolu a navázala četná přátelství (i svatby byly 🙂 ).Samozřejmě se počítá s poradenstvím stran nákupu techniky a dovedu někdy sehnat i zajímavé slevy.

Celý kurz má úplně jiné grády, když se účastníci nebojí dát do placu své sociální sítě, tak nám je před kurzem pošlete do e-mailu, ať víme, na co se připravit.

Reference

Kurz splnil má očekávní, jako profesionální fotograf jsem našla odpovědi na své otázky a posunulo mne to tam, kam jsem v tomto okamžiku potřebovala. Romana je skvělá lektorka, jsem ráda, že jsem si ji mohla poslechnout, je to prostě profesionál.

Daliobra Bielič

účastnice kurzu