WordPress pro začátečníky

Zarezervujte si svůj termín:

V tuto chvíli nemáme vyhlášený žádný aktuální termín, v případě zájmu o tento kurz nás kontaktujte.

Cena: 2490,- Kč

Lektor kurzu: Jan Barbořík

S velkým zájmem a prospěchem jsem se zúčastnil workshopu Honzy Barboříka. I naprostému laikovi poskytne úvod do založení webové stránky získáním domény počínaje, až po hodně pokročilou práci s WordPressem a zvláště pak s modulárním nástrojem Divi. Ten se nedá za odpoledne naučit, ale Honzova laskavá a názorná metoda přiměje posluchače k dalšímu rozvíjení a ukáže mu směry, kudy má jít. Laik má tendenci v záplavě informací tápat a sám od sebe hned nepozná, co je důležité a co ne. Honza udává směry a to je pak rada k nezaplacení.

Ondřej Neff

vydavatel Neviditelného psa a Digineffu

Základy práce s nejrozšířenějším bezplatném redakčním systémem na světě – WordPressem. Naučte se jak si zdarma bez znalostí programování vytvořit vlastní internetové stránky s administrací obsahu.

Cílem prvního kurzu je vysvětlit základní pravidla tvorby stránek počínaje výběrem a koupí domény, zřízením webhostingu, instalací WordPressu a jeho nastavením. Dále práce se šablonami a pluginy a především s vlastním obsahem stránek. Konkrétně se budeme bavit hlavně o šabloně Divi, která je v současné době velmi populární a rozšířená. V závěru by měl absolvent být schopen jednoduchý web sám vytvořit a obsluhovat.

 

 

 

 

Vlastní pc.