Záblesková světla v praxi

Zarezervujte si svůj termín:

V tuto chvíli nemáme vyhlášený žádný aktuální termín, v případě zájmu o tento kurz nás kontaktujte.

Cena: 1890,- Kč

Lektor kurzu: Lukáš Oujeský

Myslím, že se to říká nějak takto. Amatér řeší foťák, zkušený objektivy a profík světlo. Všichni vědí, že světlo dělá fotografii. Ale co když jsme někde, kde se nám světla nedostává tolik, kolik bychom si přáli. V tom případě je naprosto jedno, zda fotíme portrét, fotografii jídla,produkt či sportovní fotografii.

Blesky nám jsou schopny udělat velkou berličky v podobě modulace světelných podmínek v místě, kde se zrovna nacházíme. Pokud byste chtěli využívat zábleskové světlo ve vašich fotografiích, ale trochu tápete v pojmech jako je x-sync, HSS, ambientní světlo, je tenhle kurz právě pro vás. Ukážeme si a vysvětlíme, co a kde blesk umí. Jak světlo ze záblesků modelovat a jak kombinovat světlo denní a zábleskové.

Určitě je dobré přijít vyzbrojen základními vědomostmi ohledně expozice. Můžeme si sice o cloně, času a ISO něco říct, ale spíše na nich budeme stavět a vysvětlíme si, jak ovlivňují naši situaci. Když si přinesete fotoaparát s hot shoe, manuálním nastavením a externí blesk, budete si moci všechny modelové situace rovnou vyzkoušet. A pokud je ještě nemáte, stejně se nudit nebudete.

Přesná adresa kurzu bude specifikována v organizačních informacích, které jsou zasílány cca 3 dny předem. Pokud byste email neobdrželi, zkontrolujte, prosím, spamovou složku, případně nás kontaktujte.