Základy fotografování – půldenní praxe

Zarezervujte si svůj termín:

V tuto chvíli nemáme vyhlášený žádný aktuální termín, v případě zájmu o tento kurz nás kontaktujte.

Cena: 990,- Kč

Lektor kurzu: Vít Mádr

 

Kurz v Brně pro úplné začátečníky a mírně pokročilé; pro majitele nejen zrcadlovek, ale i pokročilých kompaktů; co můžeme při fotografování sami ovlivnit; práce se světlem a kompozicí; exponometrie a co s ní; fotografické motivy a jak na ně; konzultace fotografií; teorie i praxe.

Jaké možnosti vám fotografování nabízí, čeho se vyvarovat, co vyhledávat a jak nastavit fotoaparát. Hlavním cílem kurzu je si v praxi vše vyzkoušet přímo “za pochodu”.

Kurz je určen fotografickým nadšencům a amatérům, kteří chtějí vybalit fotoaparát a fotit, a nechtějí trávit čas teoretickou přípravou.

Poznámka: Prosíme všechny, kteří zvažují svou účast na kurzu, aby se přihlásili co nejdříve. Pokud cca 1 týden před termínem nebude přihlášen dostatečný počet účastníků (ve většině případů 5), bude kurz přesunut na nový termín. Případné informace o obsazenosti kurzu Vám rádi zodpovíme na info@afop.cz

Vlastní fotoaparát, nabitý akumulátor, paměťová karta. Máte-li externí blesk, návod k fotoaparátu a stativ, vezměte jej také.

Fotogalerie kurzu